Iranska fudbalska reprezentacija otputovala je iz Los Anđelesa ostavivši rukom pisanu poruku u kojoj se pominje i tragično bombardovanje škole tokom rata između Irana i Sjedinjenih Američkih Država. Nakon što su u nedelju odigrali 0:0 sa Belgijom i tako zadržali šanse za prolazak u narednu fazu takmičenja, Iranci su pre odlaska u Sijetl, gde ih čeka utakmica sa Egiptom, u …