Doma Fudbal Sanderlend donosi pojačanje: Džaka potpisao

Sanderlend donosi pojačanje: Džaka potpisao

Granit Džaka je ponovo u Englesku, jer je potpisao ugovor sa Sanderlendom.

„Crne mačke“ su se ove sezone vratile u Premijer ligu, što je povuklo potrebu za rekonstrukcijom tima. Bivši igrač Arsenala i Bajer Leverkuzena nosiće ključnu ulogu.

Nakon dve godine u Nemačkoj, Džaka se odlučio na povratak u Englesku. Njegov prelazak nije bio očekivan, ali izgleda da je odlazak Ćabija Alonsa bio presudan za njegovu odluku.

Iako je Leverkuzen dobio 15 miliona evra za transfer švajcarskog internacionalca u Sanderlend, Engleski klub mu je ponudio projekat u kojem će biti glavna figura, što je bio ključni faktor u njegovom izboru. Ponuda Milana je takođe bila na stolu, ali je Džaka izabrao povratak u Premijer ligu.

Sanderlend je ove sezone bio vrlo aktivan na tržištu i doveo je mnogo novih igrača. U timu su sada Simon Adingra, Reinildo, Enco Le Fe, Habib Dijara, Noa Sadiki i Čemsdin Talbi, a uskoro se očekuje potpis i golmana Robina Rufsa iz NEK Najmehena.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Hakimi veruje da je šansa protiv Brazila propuštena

Ašraf Hakimi, kapiten reprezentacije Maroka, istakao je da je susret sa Brazilom bio izazo…