Doma Fudbal Navijači Liverpula negoduju protiv Trenta Aleksandera Arnolda u meču sa Arsenalom

Navijači Liverpula negoduju protiv Trenta Aleksandera Arnolda u meču sa Arsenalom

Engleski fudbaler Trent Aleksander Arnold objavio je da namerava da napusti Liverpul na kraju sezone, nakon dve decenije provedene u klubu.

U prvom meču nakon ove vesti, protiv Arsenala u 36. kolu Premijer lige, Trent je na teren ušao u 67. minutu, zamenivši Konora Bredlija. Navijači na Enfildu su ga, na iznenađenje mnogih, izviždali.

Reakcije navijača su pomešane kada je Trent Aleksander Arnold u pitanju. Tokom svoje karijere sa Liverpulom, osvojio je značajne trofeje: dva puta Premijer ligu, dva Liga Kupa, Ligu šampiona, FA Kup, kao i engleski i evropski Superkup i Svetsko klupsko prvenstvo.

Trent je u Liverpulu još od 2004. godine, a sa seniorskom ekipom je počeo 2016. godine. Za Liverpul je nastupio u 351 utakmici, postigao 23 gola i zabeležio 92 asistencije.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Atletiko odgovorio Alvarezu i Barseloni: Može, ali za pola milijarde evra.

ARGENTINSKI napadač Hulijan Alvarez (26), koji je želja Arsenala, Barselone i Reala, otkri…