Doma Fudbal Mančester Junajted želi da dovede PET igrača ovog leta

Mančester Junajted želi da dovede PET igrača ovog leta

Mančester Junajted planira da angažuje pet novih igrača ovog leta nakon što je postignut dogovor sa Atalantinim vezistom Edersonom, koji će postati prvo pojačanje u eri Majkla Kerika.

Pored toga, imaju interesovanje za Aureliena Tchouamenija iz Real Madrida, Mateusa Fernandesa iz Vest Hema, kao i Carlosa Balebu iz Brajtona. Elliot Anderson je takođe povezan sa klubom, ali izgleda da Mančester Siti vodi u trci za njegov potpis.

Napadač je takođe na njihovom radaru, jer je klub već potvrdio da je Rasmus Hojlund trajno napustio Old Traford. Levo krilo je još jedna pozicija o kojoj se raspravlja, a zvezda Njukasla, Lewis Hall, je moguće pojačanje.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Pique kritizira Cucurellu: Prelazak u Real Madrid je duboko razočaranje za navijače

Marc Cucurella, 27-godišnji lijevi bek, dogovorio je prelazak u Real Madrid, što je izazva…