Doma Fudbal Antonio izašao iz bolnice posle nesreće

Antonio izašao iz bolnice posle nesreće

Majkl Antonio, napadač Vest Hema, danas je konačno otišao kući.

Poznato je da je 7. decembra Antonio imao ozbiljnu saobraćajnu nesreću zbog koje je morao na operaciju noge. Zadobio je prelom i nekoliko teških povreda.

Proveo je dvadesetak dana u bolnici, a od danas je na kućnom lečenju. Dodatne informacije nisu obelodanjene.

U ovoj teškoj situaciji, Antonio i njegov klub Vest Hem zamolili su za privatnost. Prema ranijim informacijama, nije isključeno da bi njegova karijera mogla biti završena.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

LOŠE VESTI SA MUNDIJALA: Nejmar bi mogao da propusti Mundijal? Brazilski navijači u suzama!

Ekipa Brazila u fudbalu mogla bi da ostane bez svog glavnog igrača tokom grupne faze Mundi…