Fudbaleri Norveške ostvarili su pobjedu nad selekcijom Senegala sa 3:2, čime su poslije samo dvije utakmice osigurali prolaz u nokaut fazu Svjetskog prvenstva. Nakon što je sudija označio kraj utakmice, igrači su se na unikatan način radovali ovoj pobjedi pred svojim navijačima. Umjesto uobičajenog slavlja, okupili su se i sjeli na travnjak. Kapiten Martin Odegaard je preuzeo bubanj od vođe …