Manchester City dogovorio se s Nottingham Forestom oko transfera Elliota Andersona, vrijedan 135 milijuna eura. Ovaj engleski veznjak postaje prvo pojačanje kluba u eri nakon odlaska Pepa Guardiole. Anderson se trenutno nalazi u Sjedinjenim Državama s engleskom reprezentacijom na Svjetskom prvenstvu. Očekuje se da će njegov transfer biti zaključen uskoro. Liječnički pregled planiran je u SAD-u, gdje Anderson trenira za …