Doma Fudbal Petorica protiv jednog! Bosanski igrač sinoć pokazao da se ne plaši nikoga (Video)

Petorica protiv jednog! Bosanski igrač sinoć pokazao da se ne plaši nikoga (Video)

Fudbaleri Benfice su sinoć pobedili na gostovanju Arouci (1:2) u okviru 26. kola, a meč je obeležio haos koji se dogodio u sudijskoj nadoknadi u kojem je glavnu ulogu imao bosanski Amar Dedić, koji je na kraju dobio direktan crveni karton.

Dedić je u jednom trenutku bio sam protiv petorice fudbalera Arouce, ali nije popuštao ni milimetra i pokazao im je da se nikoga od njih ne plaši.

Na kraju su jedva razdvojili Dedića i Trezu, nakon čega su se strasti konačno smirile.

Međutim, glavni sudija je odlučio da reaguje i dodelio je direktne crvene kartone Dediću i Trezi.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Slom živaca uživo posle ispadanja sa Mondijala: Pamtiće me kao onoga koji je iza sebe ostavio – ništa! 

Španski fudbaleri su pobedili u svojoj poslednjoj utakmici H grupe na Svetskom prvenstvu, …