RAZOROČENJE zbog poraza na penale u jučerašnjem finalu Lige šampiona danas se pretvorilo u erupciju slavlja dok su brojni navijači Arsenala preplavili ulice severnog Londona. Igrači i stručni štab ukrcali su se na otvorene autobuse kako bi na ruti dugoj osam kilometara proslavili prvi naslov prvaka Premijer lige nakon 22 godine. Navijači su stigli izdaleka kako bi pozdravili svoje heroje, …