Džud Belingem obratio se medijima na stadionu u Foksborou nakon što je na Svetskom prvenstvu proglašen najboljim igračem utakmice između Engleske i Gane, koja je završena 0:0. Mladi Englez smatra da nagradu nije zaslužio, ali je ipak izrazio zahvalnost. Belingem je bio i samokritičan povodom osvajanja nagrade za igrača utakmice u remiju protiv tima kojeg vodi Karlos Keiroš. Smatra da …