Doma Fudbal Belingem: Nisam zaslužio nagradu za igrača utakmice

Belingem: Nisam zaslužio nagradu za igrača utakmice

Džud Belingem obratio se medijima na stadionu u Foksborou nakon što je na Svetskom prvenstvu proglašen najboljim igračem utakmice između Engleske i Gane, koja je završena 0:0. Mladi Englez smatra da nagradu nije zaslužio, ali je ipak izrazio zahvalnost.

Belingem je bio i samokritičan povodom osvajanja nagrade za igrača utakmice u remiju protiv tima kojeg vodi Karlos Keiroš. Smatra da je nagradu “više zaslužio protivnik”, preciznije, neko od ganskih odbrambenih igrača. “Da budem iskren, nisam je zaslužio”, započeo je.

Viralna iskrenost i izraz lica

“Verovatno je trebala pripasti nekom od njihovih momaka koji su se jako dobro branili. Zahvalan sam onome ko je glasao, ali nagrada je verovatno trebala otići nekom od njihovih igrača koji su se tako dobro branili.”

Belingemova iskrena, samokritična i skromna izjava postala je viralna. Kao i njegov izraz lica prilikom poziranja za službenu fotografiju sa nagradom za igrača utakmice. Ta slika je hit na društvenim mrežama jer Belingem na njoj, za razliku od svih ostalih igrača tom prilikom, ima tužan, zabrinut izraz lica.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Stogodišnja navijačica Lea Mesija! Baka ukrala šou na Svetskom prvenstvu

Najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi nastavio je da piše istoriju na Svetskom prvens…