Crveno beli rutinski protiv Mladosti

Proteklog vikenda je odigrano 18. kolo Mocar bet Super lige Srbije. Nove pobede zabeležili su Partizan i Crvena zvezda, a ni na ostilim utakmicama nije bilo većih iznenađenja.
Crvena zvezda – Mladost
Gosti su odolevali do 13. minuta, tada su crveno-beli krenuli u još jedan atak ka protivničkom golu. Kangva je udarcem po zemlji pogodio stativu, a ubrzo je sa leve strane Aleksandar Pešic centrirao na drugui stativu do usamljenog Aleksandra Kataija koji je udarcem iz blizine doneo prednost.
Posao domaćinu olakšan je u uvodnim minutima nastavka. Kapiten Mladosti Ivan Milošević je zbog pogibeljnog starta nad Kangom zaradio direktan crveni karton.
U 77. minutu Zvezda je duplirala prednost protiv demoralisanih Lučanaca. Aleksandar Katai je uzdrmao prečku, u nastavku akcije lopta je na levoj strani došla do Mirka Ivanića. Sjajnim udarcem iskosa vezni igrač domaćih pogodio je suprotan ugao – 2:0.

Foto Andrej Kranjc

TSC – Partizan
Fudbaleri Partizana ostvarili su veliku pobedu u 18. kolu Superlige Srbije. Savladan je TSC u Bačkoj Topoli rezultatom 3:2.
U sjajnom derbiju u Bačkoj Topoli, domaćin je žestoko namučio crno-bele, ali je na kraju presudila majstorija kapitena gostiju Uroševića iz slobodnog udarca: TSC – Partizan 2:3 (1:0)