Društvene Mreže

Velikoselci konačno osetili slast pobede

FK KOZARA (Ban.Veliko Selo) – FK VOJVODINA 1928 (Perlez) 2:0 (1:0)

Uspeli su fudbaleri Kozare da zabeleže prvu ovosezonsku pobedu. Velikoselci su na svom terenu u okviru 6. kola Vojvođanske lige “istok” savladali ekipu Vojvodine iz Perleza rezultatom 2:0.

Poveli su domaći fudbaleri u 32. minutu nakon odlično izvedelog slobodnog udarca sa ivice šesnaesterca Vojislava Stanaćeva. Gol za konačnih 2:0 postigao je Milan Misić u 62. minutu.

Fudbaleri Kozare se nakon šest odigranih kola nalaze na jedanaestoj poziciji na tabeli sa pet sakupljenih bodova. Sa druge strane, Perležanima je ovo bio treći ovosezonski poraz, te sada, sa sedam sakupljenih bodova, zauzimaju devetu poziciju u šampionatu.

U narednom kolu fudbalerima Kozare sledi gostovanje u Banatskim Karlovcima ekipi OFK Proleter, dok će Vojvodina na svom terenu dočekati Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva.

foto i tekst: Zoran Bogaroški