Bodovi ostali u Šajkašu: Kikinđani pretrpeli drugi ovosezonski poraz

FK BORAC (Šajkaš) – OFK KIKINDA 1:0 (1:0)

Fudbaleri OFK Kikinde pretrpeli su u okviru 4. kola Srpske lige – grupa Vojvodina drugi ovosezonski poraz. Izabranici Nenada Kovačevića poraženi su u nedelju, 5 septembra, na gostovanju u Šajkašu od domaćeg Borca rezultatom 1:0.

Fudbaleri Borca su u vođstvo došli u ranoj fazi utakmice, već u 3. minutu igre. Nakon nesmotrene intervencije golmana gostujuće ekipe Dalibora Savkova, kojem je lopta ispala iz ruku, do iste je stigao iskusni Marko Milovac. Uočivši prazan gol, Milovcu nije bilo teško da sa desetak metara iskosa sa leve strane pogodi mrežu Kikinđana, za ispostaviće se na kraju, konačnih 1:0.

U nastavku igre, obe ekipe stvorile su po nekoliko izglednih šansi, međutim, do poslednjeg sudijskog zvižduka mreže su mirovale, te su sva tri boda ostala u Šajkašu.