Podela bodova u Banatskom Velikom Selu: Miljan nastavio da rešeta mreže protivnika

FK KOZARA (Ban. Veliko Selo) – FK NAFTAGAS (Elemir) 1:1 (1:1)

Nakon tri neočekivana vezana poraza, fudbaleri Kozare iz Banatskog Velikog Sela upisali su prvi bod u sezoni 2021/22. Oni su u okviru 4. kola Vojvođanske lige „Istok“ odigrali nerešeno 1:1 sa „naftašima“ iz Elemira, ekipom koja je do ovog kola zabeležila sve tri pobede.

Poveli su domaći fudbaleri u 16. minutu preko Duška Čudanova, da bi u poslednjim trenutcima prvog poluvremena Miljan Milivojev izjednačio na 1:1, a samim tim i postavio konačan rezultat utakmice.

U narednom, 5. kolu, Kozara gostuje u Omoljici, gde će se sastati sa domaćom ekipom FK Mladost, dok će Elemirci na svom terenu dočekati Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva.