Društvene Mreže

Borilački Sportovi

Rvačima Proletera primat na Memorijalu “Darko Nišavić”

Međunarodni memorijalni turnir u rvanju Grčko-rimskim stilom “Darko Nišavić” održan je u subotu, 28. avgusta u zrenjaninskoj Kristalnoj dvorani. Takmičenju je pristupilo 154 takmičara iz 24 kluba i pet država.

Najuspešnija ekipa na Memorijalu bila je Proleter iz Zrenjanina, za najboljeg takmičara proglašen je Stevan Kojić, član Proletera, kojem je uručena specijalna nagrada “Darko Nišavić”, najbolji domaći takmičar bio je takođe Proleterov mladi rvač Aleksandar Terzin, dok je najbolji strani takmičar Rumuna Vasilija Zabiku iz Rvačkog kluba “Herakle” iz Temišvara.
Prva mesta i zlatne medalje u svojim kategorijama među Zrenjanincima osvojili su Aleksandar Terzin, Jovan Miolski, Stevan Kojić, David Petrović, Aleksa Gaborov, Ivan Hučok i Marko Vasić, srebrnim odličjima okitili su se Marko Supić, Andrija Mihajlović, Aleksa Lečić i Đorđe Lakatuš, dok su strećeplasirani i bronzani bili Dimitrije Kuzmanov, Branko Đukić, Luka Reljin i Nađ Bakoš Lorant.

Aleksandar Terzin – najbolji domaći takmičar Memorijala “Darko Nišavić”