Zrenjaninci pretrpeli drugi ovosezonski poraz

FK 1. MAJ (Ruma) – FK RADNIČKI (Zrenjanin) 3:0 (0:0)

Fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina pretrpeli su drugi ovosezonski poraz. Izabranici Predraga Kandića poraženi su u okviru 3. kola Srpske lige „Vojvodina“ na gostovanju u Rumi od domaće ekipe „1. Maj“ rezultatom 3:0.

Dva pogotka za ekipu iz Rume postigao je Milan Panović, koji se u listu strelaca upisao u 49. i 80. minutu, dok je strelac jednog gola bio Miloš Đorđević, koji je mrežu mladog Stefana Bačka zatresao u 67. minutu utakmice. Treba napomenuti da je Radnički ovu utakmicu odigrao sa osam bonus igrača.

U narednom kolu, Zrenjaninci će na stadionu kraj Skrobare ugostiti imenjaka iz Sombora, ekipu Fudbalskog kluba Radnički 1912, najneprijatnije iznenađenje dosadašnjeg dela šampionata, tim koji je, iako važio za pretedenta za plasman u viši rang takmičenja, u prva tri kola pretrpeo sva tri poraza.