Poraz u Futogu od Petrike: Omladinci Radničkog utakmicu završili sa devet igrača

FK PETRIKA (Novi Sad) – FK RADNIČKI (Zrenjanin) 5:3 (2:2)

U okviru 2. kola Omladinske lige Vojvodine „Jug“ fudbaleri Radničkog iz Zrenjanina gostovali su u Futogu, gde su pretrpeli poraz od domaće ekipe, novosadske Petrike, rezultatom 5:3.

Pogotke za domaćina postigli su dvostruki strelac Vuk Barbulović u 16. i 45, Marko Balaš u 72, kao i rezervisti Stanko Kasapović u 75. i Nikola Đokić u 88. minutu utakmice. Strelci pogodaka za Zrenjanince bili su Miloš Vujović u 14, Luka Mitić u 28. i Filip Kozlovački u 63. minutu susreta.

Treba napomenuti da je ekipa Radniočkog iz Zrenjanina utakmicu završila sa devet fudbalera na terenu, obzirom da je golman Andrej Nosalj u 45. zbog nasilnog ponašanja dobio direktan crveni karton, a Blagoje Marković je u 85. minutu nakon drugog žutog kartona morao da napusti igru.