Društvene mreže

Ostali Sportovi

Regata „Begej 2021“ ugostila 173 mlada kajakaša

Prosledi novost:

Grad Zrenjanin je u subotu, 14. avgusta bio domaćin tradicionalne 10. po redu kajak regate „Begej 2021“, koja je ove godine okupila deset klubova iz Srbije sa 173 takmičara. Kajak klub Begej nastupio je sa 36 takmičara u kategorijama minikajaka, pionira i kadeta.

Zrenjaninci su ostvarili sledeće rezultate po kategorijama:
DEVOJČICE
2012-2013.godište
Milica Grebenar MK-1 500m – 1. mesto ZLATNA MEDALJA
Nevena Vlatković MK-1 500m – 2. mesto SREBRNA MEDALJA
Nevena Vlatković-Tiring Tijana – Milica Grebenar- MK-2 500 500m – 1. mesto ZLATNA MEDALJA
2011.godište
Majda Oklobdzija MK-1 500m – 4.mesto
Maša Manigodić MK-1 500m – 2. mesto SREBRNA MEDALJA
Mina Tiring MK-1 500m – 5.mesto
Manigodić Maša-Mina Tiring MK-2 500m – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
Milica Grebenar-Majda Oklobdžija-Mia Božić-Maša Manigodić MK-4 500m – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
2010.godište
Mia Božić MK-1 500m –  2. mesto SREBRNA MEDALJA
Mia Božić-Majda Oklobdžija MK-2 500m 4.mesto PIONIRKE Katarina Kontić K-1 500m Katarina Kontić- Jana Đogović K-2 500m
DEČACI
2012.-2013.godište
Dušan Radovančev MK-1 500m – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
Uroš Popović MK-1 500m 5.mesto
Dušan Radovančev-Uroš Popović MK-2 500m 3. mesto BRONZANA MEDALJA
2011.godište
Matija Oklobdzija-Luka Popov MK-2 500m – 1. mesto ZLATNA MEDALJA
Luka Popov MK-1 500m – 4.mesto
Matija Oklobdzija MK-1 500m – 7.mesto:
2010.godište
Marko Lakatuš MK-1 500m – 2. mesto SREBRNA MEDALJA
Danilo Đogović MK-1 – 4.mesto
Ivan Gardinovački MK-1 500m Sergej Haskić MK-1 500m – 5.mesto
Luka Oklobdzija MK-1 500m – 7.mesto
Lazar Vuković MK-1 500m – 8.mesto
Marko Lakatuš-Luka Oklobdzija MK-2 500m – 2. mesto SREBRNA MEDALJA
2009.godište
Aleksa Simonovski MK-1 1000m – 6. mesto
Nemanja Vlatković MK-1 1000m – 2. mesto SREBRNA MEDALJA
Uroš Savić MK-1 500m Đorđe Radišić MK-1 500m Novak Runjo MK-1 500m
Uroš Savić-Novak Runjo MK-2 500m – 8.mesto
Nemanja Vlatković-Aleksa Simonovski mK-2 500m – 5.mesto
Marko Lakatuš-Luka Oklobdzija- Nemanja Vlatković-Danilo Đogović MK-4 500m – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
Đorđe Radišić-Veljko Kontić-Uroš Savić-Matija Oklobdzija MK-4 500m – 5.mesto
PIONIRI
Jovan Popov K-1 500m – 5.mesto
Radovan Ramljanski K-1 500m Marko Gojgolović K-1 500m Aleksa Lalić K-1 500m
Jovan Popov-Radovan Ramljanski-Marko Gojgolović-Aleksa Lalić K-4 500 – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
KADETI
Stefan Trubajić K-1 500m – 8.mesto
Marko Šarčević K-1 500m – 10.mesto
Matija Kostić K-1 500m
Stefan Trubajić-Stevan Bojanić K-2 500m – 4.mesto
Stefan Trubajić-Stevan Bojanić-Marko Šarčević-Luka Kojić K-4 500m – 3. mesto BRONZANA MEDALJA
MIX-2 Stefan Trubajić- Biljana Vukov 3. mesto BRONZANA MEDALJA
Prosledi novost:
Click to comment

Leave a Reply

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.