PORAZ U PANČEVU: Radnički sezonu završio na sedmom mestu na tabeli

FK DINAMO 1945 (Pančevo) – FK RADNIĆKI (Zrenjanin) 4:1 (2:0)

Utakmicama poslednjeg, 38. kola, spuštena je zavesa na sezonu 2020/21 u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina. Fudbaleri zrenjaninskog Radničkog poraženi su u Pančevu, od domaćeg Dinama, rezultatom 4:1.

Trener Zrenjaninaca, Predrag Kandić, želeći da odmori što veći broj svojih fudbalera pred finale Kupa FS Vojvodine, koje je na programu narednog vikenda, na ovom gostovanju izveo je prilično podmlađen sastav, što su iskoristili domaći fudbaleri, te nakon šezdeset tri minute, pogotcima dvostrukog strelca Aleksandra Stojanovskog, kao i mladog Andra Jakovašića i Nemanje Ahčića, koji su se po jednom upisali u listu strelaca, steklu ubedljivih 4:0. Jedini gol za Zrenjanince postigao je Radomir Krstin u 69. minutu susreta.

Radnički iz Zrenjanina je sezonu 2020/21 završio na sedmoj poziciji na tabeli, sa šezdeset sakupljenih bodova, odnosno skorom od sedamnaest pobeda, devet remija i dvanaest poraza i gol razlikom 61:56.