POBEDOM SE OPROSTILI OD SRPSKE LIGE: Perležani slavili u Kuli

FK HAJDUK 1912 (Kula) – FK VOJVODINA 1926 (Perlez) 1:2 (1:1)

Fudbaleri Vojvodine iz Perleza, pobedom su se oprostili od takmičenja u Srpskoj ligi – grupa Vojvodina. Iako odavno prežaljeni u ovom rangu takmičenja, izabranici Jova Simanića na dostojan način su okončali sezonu 2020/21, ostvarivši u poslednjem, 38. kolu, tek četvrtu ovosezonsku pobedu. Perležani su u utakmici bez rezultatskog značaja, na gostovanju u Kuli, savladali domaći Hajduk rezultatom 1:2.

Pogotke za Vojvodinu postigli su Filip Miklić u 18. i David Stojčić u 47. minutu, dok je jedini gol za domaću ekipu postigao Novak Vujošević u 21. minutu utakmice.

Vojvodina iz Perleza je sezonu okončala na ubedljivo poslednjoj, dvadesetoj poziciji na tabeli, sa samo dvadeset osvojenih bodova, odnosno skorom od četiri pobede, osam remija i dvadeset šest pretrpljenih poraza, i gol razlikom 22:88. Od naredne sezone, Perležani će se takmičiti u Vojvođanskoj ligi „Istok“.