UBEDLJIVA POBEDA ZA KRAJ: Stajićanke slavile u Novom Sadu i overile drugu poziciju u šampionatu

ŽFK VOŠA AS (Novi Sad) – SUŽF STAJIĆEVO 2017 (Stajićevo) 2:8 (2:8)

Zaostalom utakmicom 10. kola, odigranom na stadionu u Petrovaradinu, u kojoj su se sastali Voša AS i Stajićevo, spuštena je zavesa na sezonu 2020/21 u Drugoj ligi Srbije „Sever“ za dame.

Slavile su Stajićanke rezultatom 2:8, te na taj način samo potvrdile drugo mesto u ovogodišnjem šampionatu. Strelci golova za izabranice Predraga Luburića bile su Elena Rodić u 9, Teodora Laslo u 11, Danijela Manjulov u 13. i 39, Milana Jolović u 23. i trostruki strelac Ivona Laslo, koja je mrežu Novosađanki zatresla u 31, 32. i 35. minutu utakmice. Golove za domaću ekipu postigle su Teodora Burket u 15. i Zorana Nikolov u 22. minutu susreta.

SUŽF „Stajićevo 2017“ je najefikasnija ekipa u sezoni 2020/21 sa pedeset datih i samo deset primljenih golova, uz skor od osam pobeda, jednom nerešenom utakmicom i samo jednim porazom.