CRNJANI UPISALI TRI NOVA BODA: Opstanak na vidiku

FK BUDUĆNOST (Srpska Crnja) – FK JEDINSTVO (Vlajkovac) 2:1 (1:1)

Fudbaleri Budućnosti iz Srpske Crnje ostvarili su u sredu, 26. maja, važnu pobedu u borbi za opstanak u vojvođanskom istoku. Oni su u okviru 32. kola, na svom terenu savladali podmlađene goste iz Vlajkovca, ekipu FK Jedinstvo, rezultatom 2:1.

Vlajkovčani su silovito otvorili utakmicu, te već u 5. minutu, preko Saše Simića poveli sa 0:1. Mladi Nemanja Nešić, uspeo je u 26. minutu da izjednači rezultat, da bi u sedmom minutu nastavka, Stanislav Todorov postigao pobedonosni pogodak za Crnjane i doneo tri važna boda u borbi za opstanak.

Fudbaleri Budućnosti, nakon kompletiranog 32. kola, zauzimaju jedanaestu poziciju na tabeli sa 39 osvojenih bodova. U narednom kolu, Budućnosti gostuju u Botošu, ekipi FK Omladinac FAM.