NIJE SE MOGLO PROTIV LIDERA: Sloboda pretrpela osamnaesti ovosezonski poraz

FK SLOBODA (Novi Kozarci) – FK MLADOST GAT (Novi Sad) 0:1 (0:1)

Nisu uspeli fudbaleri Slobode iz Novih Kozaraca da iznenade lidera na tabeli, ekipu FK Mladost GAT iz Novog Sada. Izabranici Milana Budisavljevića pretrpeli su u subotu, 15. maja, u okviru 34. kola Srpske lige „Vojvodina“, na svom terenu minimalan poraz, rezultatom 0:1.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Luka Jovanić u 19. minutu susreta, kada mu je Vukašin Jelić uputio povratnu loptu na drugu stativu. Treba napomenuti da su Kozarčani od 84. minuta igrali sa igračem manje, pošto je nakon drugog žutog kartona, isključen kapiten domaćih Slavko Ćulibrk.

Već u sredu, 19. maja, Kozarčanima sledi gostovanje u Pećincima, gde će na stadionu Suvača odigrati utakmicu 35. kola, sa Fudbalskim klubom Feniks 1995.