PROKOCKALE TRI GOLA PREDNOSTI: Stajićanke donele bod sa gostovanja u Bačkoj Palanci

ŽOF „BAČKA“ (Bačka Palanka) – SUŽF „STAJIĆEVO 2017“ (Stajićevo) 3:3 (2:3)

Mlade fudbalerke Stajićeva, generacija koja se takmiči u Razvojnoj ligi Srbije „Sever“, donela je jedan bod sa gostovanja u Bačkoj Palanci. Izabranice Stefana Katalina, u zaostaloj utakmici 17. kola, odigrale su u nedelju, 9. maja, nereženo 3:3 sa domaćom Bačkom.

Stajićanke su mnogo bolje otvorile utakmicu, te pogotcima Ive Višković u 2. i 5, kao i Elene Rodić u 8. minutu, već na samom početku stekle ubedljivu prednost od 0:3. Uspele su domaće fudbalerke da se izvuku iz početnog šoka, te golovima Isidore Stanojev u 20. i Snežane Trtić u 30. minutu, odu na odmor sa samo jednim golom zaostatka. U petom minutu drugog poluvremena, Snežana Trtić uspeva da postigne svoj drugi pogodak na utakmici, a samim tim i postavi konačnih 3:3.

Mladim Stajićankama već u četvrtak sledi odigravanje još jedne zaostale utakmice. One će putovati u Kanjižu, gde će odigrati utakmicu 21. kola sa domaćom ekipom TSC.