Ostali Sportovi

Zapažen nastup veslača „Begeja 1883“ na takmičenju u prestonici

Drugi Kup Srbije i drugo kolo Omladinske lige u veslanju, održano je u subotu, 8. maja, na beogradskoj Adi Ciganliji.

Veslački klub „Begej 1883“ iz Zrenjanina, sa svojim takmičarima, ostvario je sledeće rezultate:

Snežana Jakovljević je osvojila drugo mesto i srebrnu medalju u skifu za juniorke.
Nemanja Lekić je bio prvi u trci skif za veterane, te se na taj način okitio zlatnom medaljom.
Ognjen Kostin je osvojio sedmo mesto mesto u skifu za kadete, dok je u istoj trci, debitant na takmičenjima, Nemanja Markov zauzeo petnaesto mesto.
Najmlađe Zrenjaninke na ovom takmičenju, Nataša Kojčić i Elena Munćan u pionirskom dublu kroz cilj su prošle kao četvrtoplasirane, te im je na taj način izmaklo osvajanje medalje.
Uroš Mihajlov  u pionirskom skifu nije uspeo da se plasira u finale.