BEGEJ POTOPIO OMOLJICU: Vlaučin četvorostruki strelac

FK MLADOST (Omoljica) – OFK BEGEJ (Žitište) 2:4 (1:1)

Važne bodove za mirniji nastavak prvenstva, osvojili su Žitištani na gostovanju u Omoljici. Izabranici Milenka Zečevića, savladali su u nedelju, 2. maja, u okviru 28. kola Vojvođanske lige „Istok“,domaću Mladost rezultatom 4:2.

Sva četiri gola za OFK Begej postigao je sjajni Goran Vlaučin, koji se u listu strelaca upisao u 6, 60, 67. i 83. minutu susreta. Pogotke za domaću ekipu dali su Nenad Lazinica u 10. i Ognjen Bodlović u 73. minutu utakmice.

Nakon dvadeset osam odigranih kola, OFK Begej se nalazi na devetoj poziciji na tabeli, sa 40 sakupljenih bodova. U narednom kolu, Žitištani će na svom terenu, u lokalnom derbiju, dočekati drugoplasirani tim šampionata, FK Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva.