Ostali Sportovi

Srebro za Snežanu Jakovljević na otvaranju veslačke sezone na vodi

Prvom regatom Kupa Srbije i prvim kolom Omladinske lige Srbije, srpski veslači su u subotu, 3. aprila, otvorili sezonu 2021. na vodi.

Među učesnicima ovog prestižnog takmičenja našlo se i osam članova Veslačkog kluba „Begej 1883“, koji su ostvarili sledeće rezultate:

Snešana Jakovljević je u skifu za juniorke osvojila drugo mesto , te se na taj način domogla srebrne medalje.

Lazar Jakovljević i Jovan Kremer su u juniorskom dublu osvojili deseto mesto.

Miloš Lavirac je u skifu za kadete zauzeo šesto mesto, dok je u istoj konkurenciji Ognjen Kostin bio deveti.

U konkurenciji pionira, Uroš Mihajlov je završio kao desetoplasirani u skifu, dok su Nataša Kojčić i Elena Munćan zauzele šestu poziciju na cilju.

• Zadovoljni smo rezultatima koje su naši veslači ostvarili na otvaranju sezone. Osim Snežane, koja je pokazala reprezentativnu formu, posebne pohvale upućujemo našim pionirima, kojima su ovo bile prve trke u karijerama. – ističu iz Veslačkog kluba BEGEJ 1883