Više ne strepe za opstanak: Novobečejci upisali tri nova boda

KMF Tisa (Novi Bečej) – KMF Leskovac 8:5 (3:3)

Futsal ekipa novobečejske Tise, zabeležila je u ponedeljak, 29. marta,veoma važnu pobedu. Izabranici Ivana Blažina, slavili su na svom parketu, pobedivši u okviru 19. kola Druge lige Srbije, ekipu KMF Leskovac rezultatom 8:5.

Tri pogotka za Novobečejce postigao je kapiten Veselin Guberinić u 7, 11. i 40. minutu. Dva puta se, pogotcima u 12. i 27. minutu, u listu strelaca upisao Nikola Tomić, dok su po jedan gol dali Čedomir Tomčić u 22. i Đorđe Celin u 37. minutu susreta.

U gostujućoj ekipi, dvostruki strelac bio je Nikola Micić, koji je pogotke postigao u 3. i 9. minutu, dok su se po jednom u listu strelaca upisali Nikola Petrović u 13, Ljubiša Cvetanović u 28. i Igor Stefanović u 36. minutu utakmice.

Nakon meča, razgovarali smo sa trenerom novobečejske ekipe, Ivanom Blažin, koji je sa nama podelio svoje prve utiske i impresije.