Novobečejci doneli bod sa gostovanja u Obrenovcu

KMF Palež ( Obrenovac) – KMF Tisa (Novi Bečej) 4:4 (1:1)

Futsal ekipa Tise iz Novog Bečeja donela je bod sa gostovanja u Obrenovcu. Izabranici Ivana Blažina odigrali su u nedelju, 21. februara, u okviru 14. kola Druge lige Srbije, nerešeno 4:4 sa domaćim KMF Palež.

Novobečejci su poveli u 4. minutu meča, golom kapitena, Veselina Guberinića. Na 1:1 poravnao je Željko Grujičić tri minuta kasnije. Tim rezultatom okončan je prvi period igre.

Odlično su futsaleri Tise startovali drugo poluvreme. U 21. minutu, Milan Čičić je doneo novu prednost ekipi iz Novog Bečeja, da bi u 26. minutu igre, svojim drugim golom na meču, Željko Grujičić ponovo izjednačio rezultat, ovog puta na 2:2. Minut kasnije, Srđan Grujičić dovodi Obrenovčane po prvi put u vođstvo. Radost ekipe KMF Palež nije dugo trajala, jer je već u 28. minutu, Čedomir Tomčić doneo novi rezultatski egal.

U 38. minutu, obe ekipe su ostale sa igračem manje, pošto su crvene kartone dobili Marko Milošević kod Obrenovčana i Milan Čičić u ekipi Tise.

Prava drama je viđena u poslednjem minutu meča. Prvo je ekipa KMF Palež, preko Srđana Grujičića došla u vođstvo od 4:3, da bi nedugo nakon toga, Čedomir Tomčić, svojim drugim golom na meču, postavio konačan rezultat, 4:4.

KMF Tisa se nakon 14 odigranih kola nalazi na šestoj poziciji na tabeli, sa sakupljena 22 boda.

U narednom kolu, Novobečejci će na svom parketu dočekati ekipu Jastrebac iz Blaca, trenutno četvrtoplasirani tim drugoligaškog karavana.