Remi „Naftaša“ u Vojvodi Stepi

FK Crvena Zvezda (Vojvoda Stepa) – FK Naftagas (Elemir) 3:3 (1:1)

Prava goleada viđena je na utakmici u Vojvodi Stepi u okviru 14. kola Vojvođanske lige „Istok“. Domaća Crvena Zvezda odigrala je u utakmici punoj preokreta nerešeno 3:3 sa odličnom ekipom FK Naftagas iz Elemira.

Poveli su domaći u 13. minutu, kada je nakon oštrog šuta Nikole Golijana lopta na putu ka golu pogodila jednog od odbrambenih igrača gostujuće ekipe, promenila pravac i završila iza leđa nemoćnog Bojana Trivunovića. Izjednačili su Elemirci u poslednjim trenutcima prvog poluvremena golom Miljana Milivojeva. Prvi preokret za vođstvo gostujućeg tima viđen je u 63. minutu, a strelac za FK Naftagas bio je Marko Samardžić. Na 2:2 izjednačio je svojim drugim pogotkom na meču Nikola Golijanin u 68. minutu, da bi Mile Šarenac po drugi put doveo Crvenu Zvezdu u vođstvo u 80. minutu, kada je odlično izveo slobodan udarac sa 20 metara. Gol za konačnih 3:3 viđen je u 90. minutu. Golman gostiju Trivunović duboko je ispucao loptu u polje koja je nakon slabe intervencije odbrane domaćih stigla do Miljana Milivojeva, kojem nije bilo teško da po drugi put na meču zatrese mrežu nemoćnog Ćirkovića i na taj način donese bod svojoj ekipi.

Fudbaleri Naftagasa se nakon 14 odigranih kola nalaze na četvrtom mestu na tabeli sa 29 osvojenih bodova.