Naftaši napunili mrežu gostiju iz Čente

FK Naftagas (Elemir) – FK Banat (Čenta) 6:0 (2:0)

Prava goleada viđena je u subotu 31. oktobra u Elemiru. Fudbaleri Naftagasa savladali su ekipu Banata iz Čente sa ubedljivih 6:0.

Prvi gol na meču viđen je u 2. minutu kada je Miloš Milošević prihvatio jednu odbijenu loptu i poslao je iza leđa nemoćnog golmana gostiju Nemanje Sladovića. Drugi gol je postignut u 17. minutu kada je nakon centaršuta Aleksandra Petrova, igrač gostujuće ekipe Petar Krstić nespretno intervenisao i sproveo loptu u svoju mrežu. Još snažnije i silovitije Naftaši su ušli u drugo poluvreme. U 48. minutu, nakon pasa Vladimira Jankova, Vladimir Stepanov postiže gol za 3:0. Jankov je u 58. minutu postigao prelep pogodak sa nešto više od dvadeset metara udaljenosti za vođstvo domaće ekipe od 4:0. Poslednja dva gola, za konačnih 6:0 dao je Miljan Milivojev u 70. i 78. minutu meča.