Karađorđevčani i dalje haraju vojvođanskim istokom

FK Sloga (Plandište) – FK Jedinstvo (Ban.Karađorđevo) 1:2 (0:1)

I nakon 13 odigranih kola, fudbaleri Jedinstva iz Banatskog Karađorđeva nisu osetili gorčinu poraza. Oni su na gostovanju u Plandištu savladali domaću Slogu rezultatom 1:2. Na taj način, Karađorđevčani su zadržali lidersku poziciju u šampionatu, sa 33 osvojena boda, uz neverovatan skor od deset pobeda i tri remija, bez izgubljene utakmice.

Poveli su Karađorđevčani u 3. minutu prelepim golom Vlada Zekanovića, koji je sa dvadesetak metara, iz okreta volej udarcem savladao golmana Sloge, Ilkića. Izjednačili su fudbaleri Sloge u 52. minutu kada je asistenciju Lazarevića iskoristio Nedimović i zatresao mrežu Đurića. Pobedu Karađorđevčanima doneo je Savo Martinović u 91. minutu, kada je iz slobodnog udarca sa svoje polovine uputio loptu u šesnaesterac domaćina, lopta je nezgodno odskočila i našla se po drugi put na meču iza leđa Ilkića za konačnih 1:2.