Omladinci Radničkog ostvarili peti ovosezonski trijumf

FK Radnički – FK Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 2:0 (1:0)

Fudbaleri Radničkog, generacija koja se takmiči u Omladinskoj ligi Vojvodine „Jug“ savladala je u nedelju 1. novembra, na svom terenu ekipu Podrinja rezultatom 2:0.

Prvi gol na meču postignut je u 22. minutu. Boško Kvrgić je odlično iskontrolisao loptu uz levu aut liniju, izborio se za prazan prostor, uputio odličan centaršut na drugu stativu, a loptu koja je preletela sve gostujuće igrače iskoristio je Nemanja Novakov i nesmetano je poslao u mrežu Podrinja za 1:0. Konačan rezultat meča postavio je Nikola Kozlovački u 82. minutu meča, kada je iskoristio grešku odbrane gostiju i lako postigao pogodak.

Sa 15 osvojenih bodova, omladinci Radničkog trenutno zauzimaju osmu poziciju na tabeli. U narednom kolu, četu Milenka Milakovića očekuje gostovanje protiv ekipe Jedinstva iz Vlajkovca