Vojvođanska liga „Istok“: Poraz Botošana od Proletera

FK Proleter (Ban. Karlovac) – FK Omladinac FAM 2:1 (2:0)

Fudbaleri Omladinca iz Botoša poraženi su na gostovanju u Banatskom Karlovcu, u okviru 12. kola Vojvođanske lige „Istok“ od domaćeg Proletera rezultatom 2:1. Poveli su domaći u 17. minutu golom Tomića, koji je sjajno izveo slobodan udarac sa 20 metara i preko živog zida pogodio gornji desni ugao gola Miškova. Na 2:0 povisio je Čučak u 39. minutu meča. Jedini gol za Botošane delo je Novkovića u 75. minutu, koji je uspeo da pređe nekoliko odbrambenih igrača Proletera, a zatim i golmana Radivojeva, te nesmetano prosledi loptu u mrežu domaće ekipe.

Marko Miškov – čuvar mreže ekipe Omladinac FAM (foto: sportski.rs)

Treba napomenuti da su oba golmana odradila odličan posao na ovoj utakmici. Golman Karlovčana, Radivojev skinuo je nekoliko stopostotnih šansi gostujuće ekipe, dok je sa druge strane, Miškov odbranio penal igračima Proletera na ovom meču.