„Naftaši“ slavili u Krajišniku golom u nadoknadnom vremenu

FK Krajina (Krajišnik) – FK Naftagas (Elemir) 1:2 (0:1)

Fudbajeri Naftagasa zadržali su drugu poziciju na tabeli, pošto su na gostovanju u Krajišniku slavili rezultatom 2:1.

Poveli su gosti iz penala u 29. minutu. Kajstroža kazna usledila je nakon nesmotrenog starta Oljače na Paniću u šesnaestercu domaćih. Siguran sa bele tačke bio je Miljan Milivojev. Domaći su izjednačili na 1:1 u 61. minutu. Nakon centaršuta Stankovića, najbolji u skoku bio je Nikola Ungur, koji je glavom poslao loptu u nebranjen deo mreže Elemiraca. Konačnih 1:2 postavljeno je u trećem minutu nadoknade, a strelac pobedonosnog gola za Naftagas bio je Marko Samardžić.

Naredno kolo nam u Elemiru donosi zanimljiv duel, gde će domaći Naftagas dočekati ekipu Mladosti iz Omoljice, trenutno četvrtoplasirani tim na tabeli. Sa druge strane, Krajini sledi teško gostovanje u Kovinu, protiv domaćeg Radničkog.