Kadeti FK Proleter poraženi na Marakani

FK Crvena Zvezda – FK Proleter 2:0 ( poluvreme 1:0 ) – prijateljska utakmica kadetskih timova

Kadeti zrenjaninskog Proletera odigrali su u četvrtak 11. juna na pomoćnom terenu beogradske Marakane prijateljsku fudbalsku utakmicu protiv vršnjaka koji nastupaju za Crvenu Zvezdu. Odlična utakmica, koja je obilovala šansama pred oba gola, pripala je Beograđanima.

Mnogo pozitivnih stvari videli smo na ovom susretu. Pre svega, par izuzetno talentovanih dečaka i sa jedne i sa druge strane. To su već momci koji su stasali za prvi tim, tako da je ovo bila jedna odlična provera. Što se tiče samog rezultata, u ovakvim utakmicama, ono je u nekom drugom planu. Primili smo malo naivne i kiks golove, u zaustavnom vremenu prvog i na samom početku drugog poluvremena. Sa mnom je na utakmici bio i trener prvog tima Radničkog, Peđa Kandić. Zajedno smo propratili meč i mogli smo uvideti da u ovom timu imamo već par igrača koji će ozbiljno konkurisati za seniorski tim Radničkog – rekao je Amir Teljigović, prvi strateg kadetskog tima FK Proleter.