Borilački Sportovi

KK „Zadrugar“ osvojio pregršt medalja !

Članovi Karate kluba „Zadrugar“ iz Lazareva iza sebe su imali naporan, ali veoma uspešan vikend.

U subotu 29. februara, u konkurenciji 822 takmičara iz sedam država, učešće na banjalučkom „SRPSKA OPEN“ uzeli su i borci iz lazarevačkog Karate kluba „Zadrugar“. Nisu izostale ni medalje. Dunja Rajić se popela na najviši stepenik pobedničkog postolja, okitivši se zlatom, dok je Ognjen Krstić osvojio bronzanu medalju.

Već narednog dana, u nedelju 1. marta, Lazarevčani su nastupali u Staroj Pazovi na Prvenstvu Vojvodine za pionire i nade. Ni ovog puta medalje nisu izostale. Zlato je osvojila Katarina Krstić, srebrnim odličjem okitila se Tamara Stanišić, dok su bronzane medalje osvojile Jo Arijana i Jo Andrijana.