Doma Fudbal Кореа је добио суспензију од пет утакмица

Кореа је добио суспензију од пет утакмица

Нападач Атлетико Мадрида, Анхел Кореа, добио је суспензију од пет утакмица, објавила је Дисциплинска комисија Краљевске шпанске фудбалске федерације.

Разлог за санкцију су увредљиве речи које је Аргентинац упутио главном судији Гиљерму Куадри Фернандесу приликом пораза његовог тима од Хетафеа са 1-2 у претходном колу Ла Лиге.


У 88. минуту Кореа је добио директан црвени картон због грубог прекршаја. Док је напуштао терен, увредио је судију што је забележено и у званичном извештају.

Касније се играч извинио за своје понашање преко објава на друштвеним мрежама.

Pročitajte povezane članke
Load More In Fudbal

Proverite

Hakimi veruje da je šansa protiv Brazila propuštena

Ašraf Hakimi, kapiten reprezentacije Maroka, istakao je da je susret sa Brazilom bio izazo…